Informacje na temat obsługi strony tvshowsclub.com

Strona TVShowsClub.com została zbudowana przez miłośników seriali dla miłośników seriali. Staraliśmy się dobrać serialowy repertuar nie tylko na podstawie własnych preferencji, ale również biorąc pod uwagę obowiązujące na rynku trendy i gusta. Strona z zasady miała być prosta i czytelna. Została przygotowana uwzględniając najnowsze technologie dostępne w nowoczesnych przeglądarkach internetowych - na starych nawet nie była testowana, więc jest prawdopodobieństwo, że nie zostanie wyświetlona poprawnie. Stronę testowaliśmy również pod przeglądarkami mobilnymi - na każdej działa przyzwoicie.

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp gadżetu o którym więcej przeczytacie tutaj.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi:

Na stronie głównej nie ma oglądanego przeze mnie serialu przez co ta strona nie spełnia moich oczekiwań.
Odpowiedź: sprawdź, czy na liście wspieranych seriali nie ma Twojego ulubionego. Jeśli jest, zaznacz go i zapisz ustawienia. Jeśli jesteś pierwszy raz na stronie, wczytana i zapamiętana zostaje lista najczęściej wybieranych, oglądanych i aktualnych seriali - spersonalizować ją możesz właśnie tutaj.

Mojego serialu nie ma na liście - co mam zrobić? Bez niego sens odwiedzania tej strony nie istnieje.
Odpowiedź: napisz do nas! Jesteśmy elastyczni. Pamiętaj jeno, że interesują nas tylko seriale zagraniczne. Jeśli Twój serial jest w produkcji, na pewno go dodamy.

Na liście wyszukiwarek brakuje kilku wartościowych serwisów, jest jakaś szansa, aby dodać je samemu?
Odpowiedź: nie, ale jeśli uważasz, że któryś z serwisów mógłby zainteresować innych użytkowników strony, napisz do nas - sprawdzimy, popatrzymy i jak wszystko będzie wyglądać dobrze, to dodamy serwis do naszej strony.