Zaznaczenie oglądniętego odcinka

Cześć!

Uprzejmie zawiadamiam, że udało mi się napisać i wdrożyć pewien gadżet, o którym - co jakiś czas - wspominaliście. Mianowicie, od dzisiaj zalogowani użytkownicy mogą zaznaczać obejrzane odcinki swoich seriali. Poprzez kliknięcie szarego przycisku w kolumnie ETA (swoją drogą oznaczającego Estimated Time of Arrival) wiersz z odcinkiem zmniejsza się w pionie, zmienia kolor i staje się odrobinę przeźroczysty. Mam nadzieję, że dzięki temu gadżetowi, będzie Wam się wygodniej korzystało ze strony.

Nie ma jednak róży bez kolców. Funkcja, którą dodałem, jest w trakcie testów. Może się okazać, że wystąpi jakiś nieoczekiwany błąd, albo istnienie tego gadżetu mocno obciąży serwer, to będę musiał ją ściągnąć/poprawić i w najgorszym wypadku usunąć Wasze odznaczenia. Mam nadzieję, że nic takiego się nie wydarzy, ale wolę dmuchać na zimne jednocześnie prosząc o wyrozumiałość.

Kilka osób pytało, więc tylko dodam, że lista seriali aktualizowana jest raz w tygodniu. Pisząc te słowa, czyli 7 lutego 2016, w bazie znajduje się 386 seriali i przeszło 19 tysięcy epizodów. Czasami, podczas aktualizacji, może wystąpić jakiś nieoczekiwany błąd, którego - przy takiej liczbie pozycji - wzrokiem nie jestem w stanie wyłapać. Dlatego, jeśli znajdziecie błąd, to bardzo proszę o kontakt.

Mini aktualizacja: 10 października 2017 seriali jest już 512.

Plany na przyszłość:
- przepisanie strony (z uwzględnieniem technologii mobilnych) zachowując layout i funkcje obecnej
- prosty blog, abym mógł Was jakoś informować o zmianach i nowościach
- wprowadzenie możliwości komentowania (tak, abyście mieli świadomość, że Wasza prośba już wcześniej padła - rekordzistą tegorocznym serial Vinyl)
- dodanie możliwości przewijania historii wstecz

Jeśli coś pominąłem, piszcie.
Dziękuję i pozdrawiam!